a

a

POŻEGNANIE MATURZYSTÓW

...

W piątek, 28 kwietnia miało miejsce uroczyste pożegnanie klas maturalnych.

Uroczystość rozpoczęła się od Mszy świętej w kościele pw. Św. Katarzyny w Ryglicach, po czym na auli szkolnej miała  miejsce akademia przygotowana przez młodszych kolegów z klasy IV TIŻ pod opieką pani Anny Burgielskiej Długosz.

Ciepłe słowa do maturzystów skierował pan dyrektor Janusz Szczęch życząc dobrych wyników na maturze oraz trafnego wyboru dalszej drogi życiowej, radości z poszerzania wiedzy na wymarzonych kierunkach studiów oraz wielu sukcesów w życiu osobistym, a przede wszystkim, dużo szczęścia i odwagi w realizacji życiowych celów, ponieważ, jak powiedział cytując Marka Twaina „Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj”.

Na zakończenie maturzyści otrzymali świadectwa ukończenia szkoły, nagrody i wyróżnienia, a Rodzice podziękowania i listy gratulacyjne.

Nie zabrakło podziękowań i wzruszeń ze strony absolwentów, który na ręce pana dyrektora przekazali tablo.

Po oficjalnej części, w formie krótkich prezentacji filmowych, uczniowie żegnali się ze szkołą przywołując najcieplejsze wspomnienia z czterech lat.