a

a

Dni Otwarte ZSP w Ryglicach

...

Nasza szkoła miała przyjemność gościć wielu uczniów szkół podstawowych, którzy wzięli udział w dniu otwartym. Było to dla nas ogromne wyróżnienie, a jednocześnie doskonała okazja, by zaprezentować naszą ofertę edukacyjną oraz pokazać, jakie stwarzamy możliwości rozwoju.

Podczas Dnia Otwartego, uczniowie mieli okazję zwiedzić szkołę i zapoznać się z jej wyposażeniem oraz zobaczyć jak wyglądają sale lekcyjne i pracownie. Wielu uczestników wzięło również udział w prezentacjach, pokazachi konkursach.

Dzień Otwarty był idealną okazją, aby zapoznać się z ofertą edukacyjną szkoły i dowiedzieć się więcej na temat kierunków kształcenia, które oferuje Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Ryglicach. Przyszli uczniowie mieli możliwość zobaczenia jakie umiejętności i wiedzę mogą zdobyć na poszczególnych kierunkach.

Dzień Otwarty w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Ryglicach już za nami, a było to wyjątkowe wydarzenie. Cieszymy się, że tak wielu zainteresowanych uczniów zdecydowało się nas odwiedzić. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za przybycie i życzymy powodzenia w wyborze kierunku edukacji. Do zobaczenia w naszej szkole!

Sponsorzy:

Zakład Gospodarki Komunalnej w Ryglicach

Wojskowe Centrum Rekrutacji w Tarnowie

Gminna Spółdzielnia w Ryglicach

„Tele-Hit” Jarosław Motyka

„Brukarstwo” Paweł Adamski

Agnieszka i Marian  Błońscy

Anna i Leszek Budzyńscy

Serdecznie dziękujemy!